Paykwik Nedir?

Kullanıcının güvende kalması ve herhangi bir dolandırıcılık durumu ile karşılaşmaması adına kullanabildiği elektronik kartlar sayesinde, hızlı ve güvenilir sonuçlar elde edilmektedir. Paykwik kart, online ödeme kartları arasında en çok tercih edilen ve beklentileri en iyi şekilde karşılayan kartlardan biridir.

Paykwik satın al
Paykwik Hakkında Bilmeniz Gerekenler!

Paykwik kart nedir? Teknolojinin gelişmesi ile birlikte online alışveriş hayatın bir parçası haline gelmektedir. Bazen zamanın kısıtlı olması, bazen yeni ve farklı ürünlere ihtiyaç duyulması, bazen de uygun alışveriş imkanı sunması nedeni ile online alışveriş tercih edilmektedir. Online alışverişte sağlıklı bir alışveriş olabilmesi için ürün kalitesi kadar ödeme işlemlerinin de güvenli bir şekilde gerçekleşmektedir.

Online işlemlerin artmasını fırsat bilen kötü niyetli insanların da fırsat kollaması online alışverişe güvensizlik oluşmasını sağlamıştır. Bu durumda alışverişte güvenlik öncelikli aranan kritere dönüşmüştür. Online alışverişin yaşamın bir parçası haline gelmesi ile güvenli ödeme yöntemlerine olan ihtiyaç da artmaktadır. Bu noktada sanal kart ve işlevlerinden söz etmek yerinde olacaktır. İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde ödeme işlemlerinin seri ve güvenli bir şekilde yapılması için geliştirilmiştir.

Paykwik Kart Özellikleri

İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde güvenli ödeme yöntemi olarak etkin bir şekilde kullanılmaktadır. Güvenliği sağlama noktasında bir kere kullanım hakkı ve pin kodu ile desteklenmiş bir şifreleme sistemine sahiptir. İnternet alışverişinde ön ödeme yapma özelliği ile etkin bir şekilde kullanılmaktadır. Bu kartın en önemli özelliği ise bu güvenlik kodu ile işlem yapma fırsatı verirken, hiçbir şekilde kullanıcısının bilgilerine gereksinim duymamasıdır.

Kurumsal

Ödeme yaparken kullanılan bu kart aynı zamanda ödeme alırken de kullanılabilmektedir. Karta alınan ödemenin oldukça rahat bi şekilde kullanıcısının hesabın aktarılması mümkün olmaktadır. Bu işlemi rahatlıkla yapabilmek için sadece kart sahibi müşteriden kart şifresi alarak bozdurma işlemi yapmak için başvuruda bulunmak yeterli olmaktadır. Bozdurma işlemleri küçük miktarda komisyon ile hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Sanal kart olan paykwik kart ön ödeme yaparak hızlı bir şekilde ödemenin tamamlanmasına imkan vermektedir.

Paykwik Kart ile Güvenli Ödeme

Güvenilir bir ödeme sistemi ile ihtiyaca uygun olarak üretilmiştir. İnternet üzerinden alışveriş yaparken güvenli bir şekilde ödeme yapma imkanı sunmaktadır. Kullanıcı bilgilerine ihtiyaç duymadan kullanılabilme özelliği, dolandırıcılara karşı korunma fırsatı da sunmaktadır. Yapılan alışverişlerde ön ödeme işleminin hem güvenli hem de seri bir şekilde yapılmasını sağlamaktadır.

Şifresinin tek kullanımlı olması ile oluşturulan güvenlik sistemi pratik kullanım imkanı vermektedir. Seri bir şekilde sadece bir kere kullanılacak pin kodu ile yüksek güvenlikli kullanım özelliği kazandırılmıştır. İhtiyaç duyulan sağlıklı alışveriş ise yüksek güvenlik imkanı sunan sanal kart ile yapılabilmektedir. İnternet üzerinden yapılan alışverişin ödemesi için son derece önemli bir ödeme yöntemi olarak, her geçen gün daha fazla kullanıcıya hizmet sunulmaktadır. Aynı zamanda kalan bakiyenizi aldığınız günden itibaren 1 yıl içinde bozdurabilirsiniz. Unutmayın kartınız aldığınız günden itibaren 1 yıl geçerlidir. Bir yıl içerisinde dilediğiniz zaman kullanabilir ve bozdurma işlemini yapabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için 7 gün 24 saat online olan canlı destek bölümünden ve whatsapp’tan bilgi alabilir ve satın alma, bozdurma işlemlerini’de güvenli, hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Lütfen arama motorlarına ücretli reklam veren sitelere itibar etmeyiniz. Reklam veren sitelerin tamamı dolandırıcıdır.

Paykwik Market Kartları
Üyelik Gerektirir mi?

Satın alma işleminde üyelik veya ekstra işlem ücreti gerektirmez 24 saat boyunca dilediğiniz oranda satın alma işlemi yapabilirsiniz. tek yapmanız bizimle iletişime geçmeniz.

Neden Kullanmalıyım?

Teknoloji gün geçtikçe gelişmekte bununla birlikte kötü niyetli insanlarda çoğalmakta internette daha güvenli bir alışveriş için kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Nasıl Satın Alırım?

Satın almak için sağ alt tarafta 7 gün 24 saat aktif olan canlı destek bölümünden satın alabilirsiniz almak istediğiniz miktarı belirleyin TL karşılığını ödeyerek satın alın.

Yardım
Kimlik Bilgisi Gerektirir mi?

Satın alama işleminde her hangi bir kimlik bilgisi veya kişisel bilgiler gerektirmez kolayca satın alama işlemini yapabilirsiniz satın alam işlemi için bizimle canlı destek bölümünden iletişime geçiniz.

Nerede Kullanabilirim?

Alışverişte anlaşmalı olan bir çok sitede kimlik ve kişisel bilgi gerektirmeden kullanabilirsiniz yapmanız gereken almak istediğiniz miktarı belirleyip satın almak.

Kalan Bakiyeyi Nasıl Kullanırım?

Alışveriş yaptınız ve bir kaç Euro’nuzu bozdurma işlemi yaparak anlaşmalı bankanıza havale yapıyoruz hızlı bir şekilde hesabınıza ödemenizi TL karşılığında alıyorsunuz.

Paykwik Size Güvenli ve Kullanıcı Tecrübenizi Bozmayan Bir Çözüm Sunuyor!

Paykwik Nasıl Satın Alınır!

KARTINIZI
SEÇİN!

Öncelik olarak satın almak istediğiniz Paykwik Kart Fiyatlarını inceleyin ve almak istediğiniz kart miktarını belirleyin.

CANLI DESTEĞE BAĞLANIN!

Satın almak istediğiniz "Paykwik" için gerekli ödemeyi yapabilmek adına size sunulan "Ödeme Yöntemlerinden" birini seçin.

1 DAKİKA'DA TESLİM

Ödemeniz onaylandıktan sonra "maksimum 1 dakika" içerisinde Paykwik Kodunuz SMS yoluyla iletilecektir.

HIZLI, GÜVENİLİR ALIŞVERİŞ!

Paykwik Satışlarımızda hizmet verdiğimiz bankalar birden fazladır. Değerli müşterilerimiz ve değerli okuyucularımız web sitemizden hem Paykwik satın alabilir hemde Paykwik bozdurabilirsiniz.Güvenilir ve Hızlı hizmet kalitesi ile 7-24 Hizmet veren Müşteri temsilcilerimiz hem whatsapp hem de canlı destek sisteminden sizlere hizmet vermektedir.

Paykwik Ne İşe Yarar?

Paykwik yönteminin en büyük avantajlı, banka ve kredi kartı bilgilerinizi kullanmadan güvenilirlik ve gizlilik içerisinde finansal işlemlerinizi yapabilme olanağına imkan tanımasıdır. O yüzden ülkemizde sıklıkla kullanılan bir yöntem olmasına karşın, her zaman için önemli..

Paykwik Nasıl Bozdurulur?

Paykwik, online olarak kullanabileceğiniz bir ödeme yöntemi olarak kullanılan sisteme sahiptir. Düzenli bir finansal işlemleri yapabilme imkanı olması ve aynı zamanda güvenilir olmasından dolayı sıklıkla tercih edilmekte olduğu görülmektedir.

Ön ödemeli kart ile alışveriş!

Kredi kartlarının; doğru ve bilinçli bir şekilde kullanıldığında gerçekten de hayatı kolaylaştırdığı tartışmasız bir gerçek. Birçok farklı türde ödeme kartı mevcut. Bu kart türleri; kredi kartı, bank kartı,ek kart,hediye kartı olarak gösterilebilir.