Kullanım Şartları

payykwik.org Kullanım Şart ve Koşulları – İşbu sözleşme ve sözleşmeyle atıfta bulunulan ve sözleşmenin ayrılmaz birer parçası olan belgelerden ve eklerden (EK-1 Gizlilik Politikası) oluşan işbu Paykwik Market Kullanıcı Sözleşmesi (bundan böyle ‘Kullanıcı Sözleşmesi‘ olarak anılacaktır), Paykwik Market ile Site’ye üye olan Kullanıcı arasında, Kullanıcı’nın Site’ye üye olması amacıyla ve sözleşmenin, ilgili Site’nin bulunduğu elektronik ortamda, Kullanıcı tarafından onaylanması anında düzenlenmiştir.

Kullanıcı, Site’ye üye olarak, Kullanıcı Sözleşmesi‘nin tamamını okuduğunu,Sözleşmeye dahil olmak için üye, en az 18 yaşında olmalıdır ve ikamet ettiği ülkeden kayıt oluşturmalıdır. içeriğini bütünü ile anladığını ve tüm hükümlerini onayladığını kabul, beyan ve taahhüt eder.

1. İş bu Satış Sözleşmesi (Bundan böyle SÖZLEŞME olarak anılacaktır) ; www.payykwik.org internet adreslerinden ürün alımı yapacak olan özel ve/veya tüzel kişiler (Bundan böyle MÜŞTERİ olarak anılacaktır) ile Kaya , Aydın . ticraret arasında ilk işlem yapılmadan önce kayıt aşamasında taraflarca mutabık kalınarak düzenlenmiştir.

2. Paykwik kart, alıcısına internet üzerinden güvenli ödeme imkanı sağlayan ön ödemeli bir karttır. Bu karta sahip olan nihai tüketici bu kartın kullanım alanlarını kendi insiyatifine göre belirler. Firmamızdan alınan bu kartların kullanıldığı yerler yasal olmalı ve sanal ortamda sadece yasal alışverişler için kullanılmalıdır. Aksi taktirde bu kartların yasal olmayan sitelerde kullanılması kartı tasarlayan, üreten ve satan kişi, kurum ve kuruluşları kesinlikle bağlamaz. Kartın kötü niyetli ve yasal olmayan ortamlarda kullanılmasından doğacak hukuki sonuçlardan Firmamız kesinlikle sorumlu değildir.

3.Müşteri, Paykwik Market’ya yani www.payykwik.org üzerinden işlem yapabilmek için iş bu Sözleşme’nin tamamını okuduğunu, içeriğini tamamıyla anladığını ve tüm maddelerini kayıtsız şartsız kabul ettiğini ve onayladığını peşinen taahhüt eder.

4. Bu sözleşme sanal ortamda oluştuğu için, Müşteri’nin ilk işlem talebinin (İşlem yapılmadan önce) alınması ve bu talebin de Şirketimiz tarafından kabulü ile Sözleşme teşekkül etmiş olur. Karşılıklı hak ve yükümlülükler Müşteri’nin ilk işlemini yapabilmek için talepte bulunmadan önce www.payykwik.org sitetesindeki “Görüşmeyi Başlat” butonuna basması ile yürürlüğe girer.

5. www.payykwik.org iş bu Sözleşme’yi gerek gördüğü durumlarda tek taraflı olarak değiştirme, tadil etme ya da iptal etme hakkına sahiptir.

6. www.payykwik.org daki ücretli hizmetler/servisler karşılığı alınacak ücretler Türk Lirası olarak hesaplanacak ve tahsil edilecektir.

7. Müşteri, www.payykwik.org vasıtasıyla alacağı hizmetlerin bedelini Firmamiz belirleyip bildireceği banka hesaplarına EFT/havale yapmak suretiyle ödeyecektir.

8. Paykwik Market tüm Müşteri’lerinin kişilik ve gizlilik haklarına saygı duymaktadır. Yargı mercileri istemi haricinde her ne sebeple olursa olsun kişisel bilgileri hiçbir kurum veya kuruluşa vermeyeceğini kabul ve taahhüt eder.

9. Paykwik Market payykwik.org her zaman için tek taraflı olarak Müşteri’ye verilen hizmeti sürekli veya geçici durdurabilir. Müşteri iş bu tasarrufu peşinen kabul eder.

10. Müşteri’nin herhangi bir yöntem kullanarak sitenin işleyişini manipüle edecek davranışlarda bulunması ve sözleşmeyi tek taraflı olarak feshetme yetkisine sahiptir. Ayrıca Müşteri bu durum sonucunda Paykwik Market‘in uğrayacağı tüm maddi/manevi zararları tazmin etmekle yükümlüdür.

11. Müşteri, www.payykwik.org üzerinden gerçekleşen işlemler ile ilgili olarak ortaya çıkabilecek her türlü anlaşmazlıklar ve akabinde bu anlaşmazlıkların yaratacağı her türlü iddia, talep ve/veya hasar beyanlarından, www.payykwik.org‘un sahiplerini, temsilcilerini ve/veya çalışanlarını sorumlu tutmamayı, tazminat talep etmemeyi ve üçüncü kişi ve kurumlar tarafından kendisine yöneltilecek her türlü talepten muaf tutmayı iş bu Sözleşme ‘yi onaylayarak peşinen kabul, beyan ve taahhüt eder.

12. Paykwik Market; www.payykwik.org tamamıyla kontrolü dışında olmak üzere, internet hizmetleri sağlayıcısından, Türk Telekom, Avea, Türkcell, Vodafone veya Elektrik idareleri ve benzeri kurumlardan kaynaklanan teknik sorunlar, donanım problemleri, altyapı sorunları, doğal afetler, vs. gibi olaylardan dolayı bazı sorunlar yaşanabilir. Bu ve bunun gibi sebeplerden dolayı www.payykwik.org hiçbir şekilde sürekli, kesintisiz ve problemsiz hizmet vereceğini garanti veya taahhüt etmez, edemez.

HIZLI, GÜVENİLİR ALIŞVERİŞ!

Paykwik Satışlarımızda hizmet verdiğimiz bankalar birden fazladır. Değerli müşterilerimiz ve değerli okuyucularımız web sitemizden hem Paykwik satın alabilir hemde Paykwik bozdurabilirsiniz.Güvenilir ve Hızlı hizmet kalitesi ile 7-24 Hizmet veren Müşteri temsilcilerimiz hem whatsapp hem de canlı destek sisteminden sizlere hizmet vermektedir.

Paykwik Ne İşe Yarar?

Paykwik yönteminin en büyük avantajlı, banka ve kredi kartı bilgilerinizi kullanmadan güvenilirlik ve gizlilik içerisinde finansal işlemlerinizi yapabilme olanağına imkan tanımasıdır. O yüzden ülkemizde sıklıkla kullanılan bir yöntem olmasına karşın, her zaman için önemli..

Paykwik Nasıl Bozdurulur?

Paykwik, online olarak kullanabileceğiniz bir ödeme yöntemi olarak kullanılan sisteme sahiptir. Düzenli bir finansal işlemleri yapabilme imkanı olması ve aynı zamanda güvenilir olmasından dolayı sıklıkla tercih edilmekte olduğu görülmektedir.

Ön ödemeli kart ile alışveriş!

Kredi kartlarının; doğru ve bilinçli bir şekilde kullanıldığında gerçekten de hayatı kolaylaştırdığı tartışmasız bir gerçek. Birçok farklı türde ödeme kartı mevcut. Bu kart türleri; kredi kartı, bank kartı,ek kart,hediye kartı olarak gösterilebilir.