Bize Ulaşın

Adres: Türkiye'nin Resmi Paykwik Satış sitesi | İstanbul/Şişli
Telefon: +90 552 248 88 48

7/24 Canlı Destek hatlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

5 Yıldır Paykwik Market Güvenle!

Sektörün gelişimini durduracak her türlü engeli ortadan kaldırıp gelecek yıllar içerisinde sektörde görülmesi gereken tazelenmeyi açık ve net bir şekilde görmek istiyoruz.

Firma olarak hizmet verdiğimiz sektörde önce güven sonra insanlık daha sonra hizmet sunma yolunda ilerliyoruz. Gelecek yıllar içerisinde gerçekleştireceğimiz yatırımlarla bugün üzerimizde bulunan sektörel sorumluluğun daha da artması ve diğer firmalara öncülük etmek adına pek çok çalışma gerçekleştiriyoruz.

Önümüzdeki 10 yıl içerisinde nihai hedefimiz Paykwik sektöründe insan ihtiyaçlarını modern ihtiyaçlarla karşılayan ve onlara kusursuz bir hizmet sunan dev bir şirket haline dönüşmek. Hedeflerimiz doğrultusunda emin adımlarla ilerlediğimizin bilincinde olarak çalışmalarımızda daima yenilik, güven ve devrimleri destekliyoruz.

Alışılmışın dışında sunduğumuz hizmetlerle müşterilerimizi şaşırtmaya aynı zamanda onları memnun etmeye çalışıyoruz.

  • Hızlı alışveriş
  • Canlı Destek
  • Uygun Fiyatlandırma!
Paykwik Marketları

HIZLI, GÜVENİLİR ALIŞVERİŞ!

Paykwik Satışlarımızda hizmet verdiğimiz bankalar birden fazladır. Değerli müşterilerimiz ve değerli okuyucularımız web sitemizden hem Paykwik satın alabilir hemde Paykwik bozdurabilirsiniz.Güvenilir ve Hızlı hizmet kalitesi ile 7-24 Hizmet veren Müşteri temsilcilerimiz hem whatsapp hem de canlı destek sisteminden sizlere hizmet vermektedir.

Paykwik Ne İşe Yarar?

Paykwik yönteminin en büyük avantajlı, banka ve kredi kartı bilgilerinizi kullanmadan güvenilirlik ve gizlilik içerisinde finansal işlemlerinizi yapabilme olanağına imkan tanımasıdır. O yüzden ülkemizde sıklıkla kullanılan bir yöntem olmasına karşın, her zaman için önemli..

Paykwik Nasıl Bozdurulur?

Paykwik, online olarak kullanabileceğiniz bir ödeme yöntemi olarak kullanılan sisteme sahiptir. Düzenli bir finansal işlemleri yapabilme imkanı olması ve aynı zamanda güvenilir olmasından dolayı sıklıkla tercih edilmekte olduğu görülmektedir.

Ön ödemeli kart ile alışveriş!

Kredi kartlarının; doğru ve bilinçli bir şekilde kullanıldığında gerçekten de hayatı kolaylaştırdığı tartışmasız bir gerçek. Birçok farklı türde ödeme kartı mevcut. Bu kart türleri; kredi kartı, bank kartı,ek kart,hediye kartı olarak gösterilebilir.